/3/ - Kiełbasa

I don't speak Polish


Nueva Respuesta×
Nombre
Asunto
Mensaje
Archivos Máx 5 archivos10MB total
Tegaki
Contraseña
Don't Bump
[Nueva Respuesta]


ERISIAN zine


175617882316.jpg
(41.8KB, 1024x768)
Elo anony, zdarzyło wam się robić w pracy jakieś na prawdę chore skurwysyństwa?

Ja pracuję w jednym z oddziałów polskiego korpo IT. Oddział niezbyt duży więc i kuchnia pracownicza jest niedużym ślepym pomieszczeniem.

Jeśli planuję zostać w pracy po 17 to czasem zabieram do plecaka mały spryskiwacz napełniony moczem. Gdy nieco po 17 większość spierdoxów rozejdzie się do domów, ja idę do kuchni i pryskam uryną świeżo umyte w zmywarce kubki, które karyna z frontdesku odstawiła do szafek. 

Smacznej porannej kawusi skurwysyny XDDD
56160197355165187940837.png
(226.2KB, 351x461)
dobry wieczór
[Nueva Respuesta]
1 respuesta | 2 archivos
Conectando...
Mostrar Acciones de Publicación

Acciones:

- Noticias - Reglas - FAQ - stats -
jschan+chaos 1.7.3
-><-